top of page
Ara
  • Yazarın fotoğrafıDoğanay Yıldız

Etkileyici Bir Blog Tasarlayın

Wix Blogunuzda arasından seçebileceğiniz 8 güzel düzen bulunmaktadır. Şık bir kartpostal görünümü veya daha fazla içerik alan bir tarzı seçin- herkese göre bir tasarım vardır. Blog ayarlarınızdan blogunuzun tarzına uyan bir düzen seçin. Örneğin, ziyaretçilerinizin ilgilendikleri yazıları keşfetmelerine yardımcı olmak için döşme düzen popülerdir.


Ya da, okuyucularınızın aşağı inerek yazıları tek tek görmesini sağlayan klasik bir tek sütun düzenini seçin. Tam yazı düzeninde ise okuyucular blog yazılarının tamamını görebilir ve aşağı kaydırarak arka arkaya tüm yazılarınızı okuyabilirler.


Tüm düzenler en yeni sosyal özellikleri içerir. Okuyucularınız, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda yazılarınızı kolayca paylaşabilir, kaç kişinin bir yazıyı beğendiğini görebilir, yapılan yorumları okuyabilir ve daha fazlasını yapabilir.


İpucu:

Düzenleri istediğiniz gibi özelleştirin. Blogunuzun ana sayfası için bir düzen, ve kategori sayfalarınız için farklı bir düzen seçin. Seçtiğiniz düzenleri, blog'unuzu yayınladıktan sonra bile istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.


Bunu yapmak için bu adımları izleyin:

  1. Ayarlar'a gidin > Kategoriler

  2. 3 noktalı düğmeye tıklayın

  3. Düzenle seçeneğine tıklayın


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

𝗜̇𝘆𝗶 𝗴𝘂̈𝗻𝗹𝗲𝗿 𝗚𝗘𝗟𝗜̇𝗡 𝗕𝗜̇𝗭 𝗧𝗔𝗦̧𝗜𝗬𝗔𝗟𝗜𝗠 𝗔𝗜̇𝗟𝗘𝗦𝗜̇ 𝗼𝗹𝗮𝗿𝗮𝗸 𝗲𝘀̧𝘆𝗮𝗹𝗮𝗿𝗶𝗻𝗶𝘇𝗶 𝘀𝗶𝗴𝗼𝗿𝘁𝗮𝗹𝗶, 𝗮𝗺𝗯𝗮𝗹𝗮𝗷𝗹𝗶 𝘃𝗲 𝗶𝘁𝗶𝗻𝗮𝗹𝗶 𝗼𝗹𝗮𝗿𝗮𝗸 𝟭𝟱 𝘆𝗶𝗹�

bottom of page